Πέμπτη 26 Σεπτεμβρίου 2013

Π.Α.Ο.Κ.-Αναγέννηση Καρδίτσας,δείτε LIVE την εξέλιξη του παιχνιδιού

Δείτε LIVE την εξέλιξη του πολύ μεγάλου παιχνιδιού για την Αναγέννηση Καρδίτσας,
που αντιμετωπίζει τον Π.Α.Ο.Κ. στη Θεσσαλονίκη για την δεύτερη φάση του κυπέλλου Ελλάδος συμμετέχετε στην κουβέντα μας.Πατήστε  F5 για ανανέωση ώστε να βλέπετε την εξέλιξη του ματς

-Σκληρό φάουλ του Καραχάλιου πάνω στο Νίνη

-Και πάλι ο Νέσιντ χάνει μεγάλη ευκαιρία σουτάροντας άουτ από το ύψος του πέναλτι

- Σκληρό παιχνίδι από την Αναγέννηση.Πρώτη κίτρινη κάρτα στον αγώνα για τον Καραχάλιο

-Ο ΠΑΟΚ την κατοχή της μπάλας στο παιχνίδι με την Αναγέννηση να ψάχνει με μακρινές μπαλιές κυρίως τον Κρανιώτη

-Μισή ώρα στο παιχνίδι παραμένει το 0 με την Αναγέννηση να φέρνει το παιχνίδι εκεί που θέλει,αργός ρυθμός στο παιχνίδι

-Επικίνδυνο φάουλ για την Αναγέννηση Καρδίτσας λίγο έξω από την περιοχή,ο Γκαρσία το εκτελεί πάνω στο τοίχος

-Φάουλ για την Αναγέννηση Καρδίτσας.Μπουντούρης ο εκτελεστής

-Πολύ κακό χτύπημα από τον αρχηγό της Αναγέννησης ψηλά η μπάλα άουτ

-Τρομερή επέμβαση και πάλι από τον Σιαράβα σε τετ α τετ του Νέσιντ

-ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ από τον Γεωργιάδη.Τραγικό λάθος από τον Σιαράβα να του φεύγει η μπάλα από τα χέρια σε σουτ του Γεωργιάδη από πλάγια θέση

-Λήξη ημιχρόνου στην Τούμπα αμέσως μετά την επίτευξη του Γκολ από τον Γεωργιάδη.

-Από ήρωας σε μοιραίος ο τερματοφύλακας της Αναγέννησης.Σε πολύ λίγο και πάλι κοντά σας για το δεύτερο ημίχρονο.

-Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου στην Τούμπα

-Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με τον Ρόβα να προλαβαίνει με προβολή και να απομακρύνει τη μπάλα

-Ακόμα μια μεγάλη επέμβαση από τον Σιαράβα να νικά και πάλι τον Νέσιντ σε τετ α τετ

-Σκληρό φάουλ του Ρόβα στο Γεωργιάδη.Κίτρινη κάρτα για τον αμυντικό της Καρδίτσας

-65' παραμένει το 1-0

-Ευκαιρία από τον Νέσιντ και πάλι με τον Κουκούλη να τον κερδίζει στην προσωπική μονομαχία τους

-Κεφαλιά από τον Κατσικά σε σέντρα του Ολίσε η μπάλα άουτ

-Μεγάλος πρωταγωνιστής του αγώνα ο Σιαράβας που θα κάνει ακόμα μια τρομερή επέμβαση σε σουτ του Γεωργιάδη.

-ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ 2-0 με τον Βούκιτς να βγαίνει κερδισμένος από τις κόντρες μετά από την εκτέλεση κόρνερ του Γεωργιάδη

-Χλωρός έξω Μπιτέλης μέσα για την Αναγέννηση

-Γκαρσία έξω Τζαβέλας μέσα για ΠΑΟΚ

-Ακόμη μια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με τον Βούκιτς να μη μπορεί να ευστοχήσει από πλεονεκτική θέση μετά από γύρισμα του Γεωργιάδη

-Μετά από πολλές προσπάθειες ο Νέσιντ πετυχαίνει ΓΚΟΛ από σέντρα του Γεωργιάδη κάνοντας το 3-0 στο 83'

-Πρώτο σουτ για την Αναγέννηση με τον Μπουσινάκη να στέλνει τη μπάλα πάνω στο Γλύκο

-Κάθετη μπαλιά του Γεωργιάδη στον Νέσιντ,βγαίνει σωτήρια στα πόδια του φορ του ΠΑΟΚ ο Σιαράβας αποσοβώντας τον κίνδυνο.

-Τελευταία λεπτά στην Τούμπα

-Τέλος παιχνιδιού στη Τούμπα.Ο ΠΑΟΚ πέρνει τη νίκη με σκορ 3-0.Καλή παρουσία της Αναγέννησης που στάθηκε ειδικά στο πρώτο ημίχρονο πάρα πολύ καλά.

-Σας ευχαριστούμε όλους για τη παρέα.Καλό σας βράδυ.