Κυριακή 25 Μαΐου 2014

Σήκωσε το 10ο η Ρεάλ!Δείτε τα γκολ του τελικού!

Το ρολόι σημάδευε το 93' όταν ο Ράμος έκανε την αρχή ενός ονείρου που εξελισσόταν σε εφιάλτη και την αρχή της ανατροπής!
Η Ρεάλ Μαδρίτης ήταν η μεγάλη νικήτρια στον χθεσινό τελικό του Champions League που πραγματοποιήθηκε στο Ντα Λουζ της Λισαβόνας,με αντίπαλο την συμπολίτισσα Ατλέτικο.
Η Ατλέτικο προηγήθηκε στο σκορ με τον Γκοντίν και για 93' λεπτά κράταγε το τρόπαιο στα χέρια της.
Ο Ράμος 2' πριν τελειώσει το ματς θα σκοράρει και θα στείλει το παιχνίδι στην παράταση όπου εκεί ήταν παιχνίδι για ένα ρόλο.Η Ρεάλ με τα τέρματα του Μπέιλ,Μαρσέλο και Ρονάλντο θα κάνει το 4-1 και θα σηκώσει πανηγυρικά το τρόπαιο.
Βοηθήστε την προσπάθειά μας κάνοντάς ένα απλό ''ΚΛΙΚ'' στις διαφημίσεις τις GOOGLE που βρίσκονται στο δεξί μέρος του blog χωρίς το παραμικρό δικό σας κόστος.