Μπείτε και ενημερωθείτε LIVE την εξέλιξη του παιχνιδιού για τα μπαράζ της Γ' Εθνικής ανάμεσα στον Α.Ο.Σελλάνων και τη Δήμητρα Γιάννουλης.

Το MyrookiePlayer.gr είναι εδώ να σας ενημερώνει LIVE την εξέλιξη του παιχνιδιού Α.Ο.Σελλάνων-Δήμητρα Γιάννουλης.Για ανανέωση των πληροφοριών πατήστε F5

LIVE ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Βοηθήστε την προσπάθειά μας κάνοντάς ένα απλό ''ΚΛΙΚ'' στις διαφημίσεις τις GOOGLE που βρίσκονται στο δεξί μέρος του blog χωρίς το παραμικρό δικό σας κόστος.

-Τέλος του παιχνιδιου.Μεγάλη νίκη για την ομάδα του Α.Ο.Σελλάνων επί της Δήμητρας Γιάννουλης με 1-0.Σκόρερ ο Αναγνωστόπουλος.

-Καθυστερήσεις του παιχνιδιού στις Καμινάδες.Μια μεγάλη νίκη κρατά η ομάδα των Σελλάνων

-Λίγα λεπτά για το τέλος του ματς ακόμη.1-0 το σκορ υπερ της Καρδιτσιώτικης ομάδας

-Παιχνίδι σκοπιμότητας από την ομάδα του Προαστίου κρατά το αποτέλεσμα.

-Μεγάλη ευκαιρία για την Γιάννουλη να φέρει το ματς στα ίσια χωρίς αποτέλεσμα όμως.Παραμένει το 1-0 για τα Σέλλανα

-Πιέζει η ομάδα του Προαστίου για ένα δεύτερο τέρμα.Ανεβαίνει η ομάδα της Γιάννουλης καθώς μπήκαμε στο τελευταίο τέταρτο του παιχνιδιού αφήνοντας κενούς χώρους πίσω

-Εαν παραμείνει το σκορ η ομάδα του Προαστίου περνά στη δεύτερη θέση αφήνοντας πίσω την ομάδα της Γιάννουλης.

-ΓΚΟΛ στις Καμιναδες!!!Ανοίγει το σκορ η ομάδα του Α.Ο.Σελλάνων με τον Αναγνωστόπουλο μετά από πάσα και σουτ εντός της μεγάλης περιοχής!Α.Ο.Σελλάνων-Δήμητρα Γιάννουλης 1-0

-Με την ισοπαλία σαφώς να μη βολεύει κανέναν

-Όπως πάει το παιχνίδι όλα φαίνονται πως θα κριθούν στο γκολ,εαν φυσικά κάποιος καταφέρει να σκοράρει

-Ένα σουτ για τους γηπεδούχους η μπάλα άουτ

-Κατοχή μπάλας στα τελευταία λεπτά για την ομάδα της Γιάννουλης

-Υποψία ευκαιρίας για την ομάδα των Σελλάνων χωρίς κάτι το ιδιαίτερο όμως

-Χωρίς καμία μεγάλη φάση συνεχίζεται το ματς

-Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στις Καμινάδες.0-0 το σκορ του πρώτου ημιχρόνου

-Σε πολύ λίγο η έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου

-Από τη μέχρι στιγμής εικόνα του ματς θα μπορούσαμε να πούμε πως η ομάδα της Καρδίτσας στέκεται πολύ καλά στον αγωνιστικό χώρο.

-Ημίχρονο στο γήπεδο των Καμινάδων με το αποτέλεσμα να είναι 0-0

-Ας δούμε την μέχρι στιγμής βαθμολογία
1.Π.Ν.Αγχιάλου...7
2.Δήμητρα Γιάννουλης...5
3.Α.Ο.Σελλάνων...4
Περίσταση Κατερίνης...0

-Ένα ματς πολύ σημαντικό και για τους δυο αντιπάλους καθώς όποιος κερδίσει μπαίνει γερά στο παιχνίδι ανόδου και θα ακολουθεί κατα πόδας την προτωπόρο ομάδα μέχρι στιγμής της Νέας Αγχιάλου.

-Καλησπέρα σε όλους σας,ένα τεχνικό πρόβλημα μας άφησε εκτός για 45 λεπτά αλλά θα παρακολουθήσουμε μαζί το δεύτερο ημίχρονο του αγώνα μπαράζ της Γ' Εθνικής ανάμεσα σε Α.Ο.Σελλάνων και Δήμητρα Γιάννουλης.