ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΔ/ΛΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ LIVE από το MyRookiePlayer.gr

Κλείνει με το σημερινό ματς η δεύτερη αγωνιστική της Α' Ε.Π.Σ.Κ.
Κοντά σας το MyRookiePlayer.gr ώστε να σας δώσει LIVE ενημέρωση από το ντέρμπι της ημέρας.
Για ανανέωση των πληροφοριών πατήστε F5

Αφιέρωσε ένα δευτερόλεπτο και βοήθησε την προσπάθειά μας κάνοντας ένα απλό ''ΚΛΙΚ'' στις διαφημίσεις τις GOOGLE που βρίσκονται στο δεξί μέρος του blog χωρίς το παραμικρό δικό σου κόστος.Η βοήθειά σου είναι ΠΟΛΥΤΙΜΗ.

-Τέλος στο ματς.Ο Ατρόμητος Παλαμά φεύγει από μια πολύ δύσκολη έδρα με τους τρεις πόντους.Ηρακλής Καρδ/λας-Ατρόμητος Παλαμά 0-1 με σκόρερ τον Κακα'ι'τσα.Σε πολύ λίγη ώρα θα έχουμε σε νέα ανάρτηση τα συνολικά αποτελέσματα και τη βαθμολογία της Α' Ε.Π.Σ.Κ.Μπορείτε να βοηθήσετε την προσπάθειά μας κάνοντας ένα απλό ΚΛΙΚ στις διαφημίσεις της GOOGLE που βρίσκονται στο δεξί μέρος του blog χωρίς κανένα δικό σας κόστος...Καλό σας απόγευμα

-Είμαστε στις καθυστερήσεις του παιχνιδιού

-Άλλη μια τεράστια χαμένη ευκαιρία για τον Παλαμά όταν ο Γκόβαρης βγήκε σε θέση τετ α τετ απέφυγε τον Μετοχιανάκη αλλά το ψηλοκρεμαστό πλασέ που έκανε πέρασε ελάχιστα άουτ από το οριζόντιο δοκάρι.

-Ακόμη μια ευκαιρία για την ομάδα του Παλαμά όταν απευθείας εκτέλεση φάουλ του Κόκκινου καταλήγει στα χέρια του τερματοφύλακα του Ηρακλή.

-Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο Παλαμά να κάνει το 0-2 και να τελειώσει το ματς όταν ο Κόκκινος και πάλι αφύλαχτος μέσα από την περιοχή στέλνει τη μπάλα ελάχιστα άουτ.

-Ευκαιρία για τον Ηρακλή Καρδ/λας με τον Κατσέλο να εκτελεί απευθείας φάουλ αλλά τον τερματοφύλακα του Ατρόμητου Παλαμά να του λέει ''όχι''

-Μπήκαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο του παιχνιδιού.Παραμένει το 0-1 για τον Ατρόμητο Παλαμά.

-Καλύτερα πατάει στο δεύτερο μέρος η ομάδα του Παλαμά χωρίς όμως να μπορεί να πετύχει κάποιο δεύτερο τέρμα

-Εάν παραμείνει το 0-1 η ομάδα του Παλαμά θα κάνει το 2Χ2 και θα περάσει από μια πολύ δυνατή έδρα όπως είναι της Καρδιτσομάγουλας.Από την άλλη ο τοπικός Ηρακλής εάν ηττηθεί θα ξεκινήσει το πρωτάθλημα με 1 πόντο σε δύο αγωνιστικές.Έχει ακόμη δρόμο το ματς καθώς διανύουμε το 65' της αναμέτρησης.Μπορείτε να βοηθήσετε την προσπάθειά μας κάνοντας ένα απλό ΚΛΙΚ στις διαφημίσεις της GOOGLE που βρίσκονται στο δεξί μέρος του blog χωρίς κανένα δικό σας κόστος...

-Παραμένει το 0-1 για την ομάδα του Παλαμά.Παιχνίδι νεύρων και κέντρου βλέπουμε μέχρι στιγμής.

-Υποψία ευκαιρίας για τον Ατρόμητο Παλαμά με σουτ του Κακα'ι'τσα να περνά άουτ

-Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στην Καρδιτσομάγουλα,βρισκόμαστε στο 55'

-Λήξη του πρώτου ημιχρόνου στην Καρδιτσομάγουλα.Θυμίζουμε πως ο Ατρόμητος Παλαμά προηγείται στο σκορ με 0-1 με σκόρερ τον Κακα'ί'τσα στο 40'.Σε πολύ λίγο πάλι κοντά σας για το δεύτερο ημίχρονο.Μπορείτε να βοηθήσετε την προσπάθειά μας κάνοντας ένα απλό ΚΛΙΚ στις διαφημίσεις της GOOGLE που βρίσκονται στο δεξί μέρος του blog χωρίς κανένα δικό σας κόστος...

-Τελευταία λεπτά του πρώτου ημιχρόνου.Ηρακλής Καρδ/λας-Ατρόμητος Παλαμά 0-1

-Να σημειώσουμε λόγο της αφόρητης ζέστης που έχει αυτή τη στιγμή στο γήπεδο της Καρδιτσομάγουλας πραγματοποιήθηκε τρίλεπτο τάιμ αουτ ώστε να δροσιστούν οι ποδοσφαιριστές

-Πλησιάζουμε στη λήξη του πρώτου ημιχρόνου.0-1 για τον Ατρόμητο Παλαμά

-ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο Παλαμά.Ανοίγει το σκορ στη Καρδιτσομάγουλα στο 40' με σκόρερ τον Κακα'ι'τσα με πλασέ μέσα από την περιοχή

-Μια ευκαιρία από πλευράς Ατρόμητου Παλαμά σε αυτά τα πρώτα 35' λεπτά.Παραμένει το 0-0

-Πρώτη ευκαιρία για την ομάδα του Ατρόμητου Παλαμά με τον Κόκκινο να πιάνει την κεφαλιά μέσα από την μεγάλη περιοχή και η μπάλα να καταλήγει μόλις άουτ

-20' στο ματς και το 0-0 παραμένει χωρίς τίποτα το ιδιαίτερο

-Όπως δείχνουν τα μέχρι στιγμής αποτελέσματα των δύο πρώτων αγωνιστικών φέτος το πρωτάθλημα της Α' Ε.Π.Σ.Κ. προβλέπετε άκρως ανταγωνιστικό

-Συμπληρώθηκε το πρώτο δεκάλεπτο στο ματς χωρίς να συμβαίνει κάτι το ιδιαίτερο στο γήπεδο της Καρδιτσομάγουλας.Ο μοναδικός παράγοντας που επικρατεί είναι η...ζέστη!

-Πατώντας ΕΔΩ μπορείτε να δείτε τη μέχρι στιgμής βαθμολογία

-Καλησπέρα σε όλους.Με το ματς Ηρακλής Καρδ/λας-Ατρόμητος Παλαμά κλείνει η δεύτερη αγωνιστική της μεγάλης τοπικής κατηγορίας της Καρδίτσας.